Alpecin - Alpecin Medicinal koncentrovaný šampón na mastné vlasy
6,27

Alpecin Medicinal koncentrovaný šampón na mastné vlasy

  • Skladom:2 ks
  • Katalógové číslo:20621
  • Výrobca:Alpecin
  • Množstvo:200 ml

Alpecin Medicinal koncentrovaný šampón na mastné vlasy

Ten pravý šampón na mastnú pokožku hlavy

Obnovuje rovnováhu pokožky hlavy, vhodný pre každodenné používanie.
Mastné vlasy sú dôsledkom narušenia prirodzeného toku kožného mazu.
Alpecin Medicinal koncentrovaný šampón na mastné vlasy - malé množstvo dokáže veľké veci. Jeho aktívne zložky, výťažok z ľubovníka a salicyl (výťažok z vŕby), obnovujú rovnováhu pokožky hlavy a prirodzený tok kožného mazu, zatiaľ čo glycerín zvyšuje úroveň hydratácie. Táto kombinácia aktívnych látok posilňuje obrannú funkciu pokožky hlavy a tým obnovuje jej prirodzenú funkciu a zlepšuje ochranu proti vplyvom životného prostredia.

Alpecin systém pre pokožku hlavy
Pre obzvlášť účinnú starostlivosť o mastné vlasy - najprv vlasy a pokožku hlavy umyte Alpecin Medicinal koncentrovaným šampónom na mastné vlasy a potom použite tonikum Alpecin Medicinal Forte.

Použitie: Alpecin Medicinal koncentrovaný šampón je vhodný pre každodenné používanie. Naneste rovnomerne do mokrých vlasov a potom dôkladne opláchnite.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG -7 Glyceryl Cocoate, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Glycerin, Parfum, Sodium Citrate, Butylene Glycol, Hypericum Perforatum Extract, Laureth-2, Potassium Sorbate, Salicylic Acid, Citric Acid, PEG -200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Hexyl Cinnamal, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Benzyl Salicylate, Linalool.

(Nezávazná informace. Věnujte prosím pozornost složení uvedenému na obale.)