Nové
Alpecin - Alpecin Kofeínový šampón C1 XXL
9,50

Alpecin Kofeínový šampón C1 XXL

  • Skladom:2 ks
  • Katalógové číslo:20991
  • Výrobca:Alpecin
  • Množstvo:375 ml

Alpecin Coffein Shampoo C1

Šampón, ktorý stimuluje rast vlasov priamo v ich korienkoch

Kofeín podporuje rast vlasov. Je dokonca dokázané, že spomaľuje dedičné vypadávanie vlasov. Teraz sa táto jedinečná účinná látka môže dostať do vlasových korienkov pri každodennom umývaní vlasov.

Kofeín v prípravkoch Alpecin preniká ku korienkom vlasov, aj keď šampón zmyjete. V pomerne krátkom čase (120 sekúnd) sa účinná látka dostane pozdĺž vlasu priamo k vlasovému folikulu. Ak necháte šampón pôsobiť dlhšie, dostane sa kofeín aj do pokožky hlavy.

Kofeín aktivuje vlasové korienky, predlžuje rastovú fázu vlasov a zrýchľuje rast vlasov.
Zinok a niacín sú dôležité ako faktory pre rast vlasov a pre zdravé vlasové korienky.

Ale sú tu aj ďalšie dôvody, prečo si muži obľúbili tento šampón. Zámerne totiž neobsahuje zmäkčujúce látky (např.silikony) a vlasy sú už po pár umytí kvalitnejšie na dotyk.

Informácie pre vrcholových športovcov: Kofeín Alpecin môže byť zistený vo vlasových vačkoch.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-2, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Chloride, Caffeine, Panthenol, Parfum, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Sodium Citrate, Menthol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, Polyquaternium-7, Disodium EDTA, Sodium Benzoate, Zinc PCA, Niacinamide, Limonene, Tocopherol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, CI 60730, CI 42090.

(Nezávazná informace. Prosím, dbejte na údaje o obsahu uvedené na obalu.)