Alpecin - Alpecin Kofeínový šampón C1 - Black Edition
8,09

Alpecin Kofeínový šampón C1 - Black Edition

  • Skladom:>3 ks
  • Katalógové číslo:22020
  • Výrobca:Alpecin
  • Množstvo:250 ml

Alpecin Coffein Shampoo C1 - Black Edition

Úspešný produkt Alpecin v čiernom designu s novou vôňou

Kofeín podporuje rast vlasov. Je dokonca dokázané, že spomaľuje dedičné vypadávanie vlasov. Teraz sa táto jedinečná účinná látka môže dostať do vlasových korienkov pri každodennom umývaní vlasov.

Kofeín v prípravkoch Alpecin preniká ku korienkom vlasov, aj keď šampón zmyjete. V pomerne krátkom čase (120 sekúnd) sa účinná látka dostane pozdĺž vlasu priamo k vlasovému folikulu. Ak necháte šampón pôsobiť dlhšie, dostane sa kofeín aj do pokožky hlavy.

Kofeín aktivuje vlasové korienky, predlžuje rastovú fázu vlasov a zrýchľuje rast vlasov.
Zinok a niacín sú dôležité ako faktory pre rast vlasov a pre zdravé vlasové korienky.

Ale sú tu aj ďalšie dôvody, prečo si muži obľúbili tento šampón. Zámerne totiž neobsahuje zmäkčujúce látky (např.silikony) a vlasy sú už po pár umytí kvalitnejšie na dotyk.

Informácie pre vrcholových športovcov: Kofeín Alpecin môže byť zistený vo vlasových vačkoch.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-2, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Chloride, Sodium Lauroyl Glutamate, Ca¬eine, Panthenol, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid, Sodium Citrate, Propylene Glycol, Menthol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-7, Disodium EDTA, Zinc PCA, Niacinamide, Tocopherol, Vegetable Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Parfum, Limonene, CI 42090, CI 60730.

(Nezávazné informace. Věnujte pozornost informacím o složení na obalu.)