Alpecin - Alpecin Double Effect
10,36

Alpecin Double Effect

  • Skladom:3 ks
  • Katalógové číslo:21051
  • Výrobca:Alpecin
  • Množstvo:200 ml

Alpecin Double Effect Šampón proti lupinám a vypadávaniu vlasov

Prečo dvojitý účinok? Dva najčastejšie problémy s vlasmi, ktoré postihujú muža, sú: vypadávanie vlasov a lupiny. Oddelenie výskumu spoločnosti Dr. Wolff vyvinulo šampón, ktorý rieši oba problémy zároveň: Alpecin Double Effect Shampoo.

1.efekt
V prvej fáze tento kofeínový šampón s dvojitým efektom rozpúšťa šupinaté a rohovinovej bunky, a pokožku hlavy tak dôkladne zbavuje lupín. Z dermatologického hľadiska sa kombinácia dvoch účinných látok pôsobiacich proti lupinám, kyseliny salicylovej a octopiroxu, odporúča, pretože berie do úvahy všetko, čo je potrebné u lupín riešiť: jemné odstránenie lupín, protizápalový účinok, antioxidačný účinok, tzn. zlepšenie odolnosti, antimikrobiálne vlastnosti.
Kombinácia týchto látok bola doteraz k nájdeniu iba v lekárenských produktoch, konkrétne vo forme dermatologických roztokov proti lupinám. Umožňuje precízny a jemný mikropeeling (mikroexfoliace) a znižuje svrbenie pokožky hlavy.

2. efekt
Odstránením lupín z pokožky hlavy je pripravená cesta pre kofeínový komplex. Alpecin Double Effect Shampoo obsahuje silnú dávku kofeínu, ktorý preniká do vlasových korienkov už počas umývania. Je možné ho detekovať už po 120 sekundách pôsobenia. Účinná látka vytvára vo vlasových korienkoch zásobu na 24 hodín, a chráni ich tak pred predčasnou stratou aktivity.

Kyselina salicylová zabezpečuje antimikrobiálny účinok, zabraňuje vytváraniu nových lupín na pokožke hlavy a jemne odstraňuje vrchnú vrstvu lupín.
Octopirox zabezpečuje antimikrobiálny účinok, zabraňuje vytváraniu nových lupín na pokožke hlavy.
Kofeínový komplex aktivuje vlasové korienky, predlžuje rastovej fázy vlasov a skvalitňuje rast vlasov.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Laureth-2, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Caffeine, Panthenol, Parfum, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Hydrolyzed Wheat Protein, Salicylic Acid, Sodium Chloride, Piroctone Olamine, Sodium Citrate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Polyquaternium-7, Menthol, Sodium Benzoate, Zinc PCA, Niacinamide, Limonene, Tetrasodium Etidronate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, CI 60730.

(Nezávazná informace. Prosím, dbejte na údaje o obsahu uvedené na obalu.)