Alcina - Vyhladzujúci kondicionér pre dlhé vlasy
15,91 € Najnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy. 15,43

Vyhladzujúci kondicionér pre dlhé vlasy

  • Skladom:2 ks
  • Katalógové číslo:14450
  • Výrobca:Alcina
  • Množstvo:150 ml

Vyhladzujúci kondicionér pre dlhé vlasy

Rozmaznáva a napravuje vlasy
Úžasne hladká štruktúra. Úžasný lesk. Úžasne ľahké rozčesávanie.

ALCINA Vyhladzujúci kondicionér sa postará o vyrovnanie vlasov a zaistí ich lesk a hladkú štruktúru. Obsahuje phytosqualan-rastlinný lipid získaný z olív, ktorý vyrovnáva nedostatky v namáhaných vlasoch, a keratín, ktorý spolu s kationovými pěsticími polymérmi vlasy napravuje presne v miestach poškodenia.

Účinné látky: cashmilan, katiónové ošetrujúce polyméry, rastlinné lipidy o vysokej koncentrci

Použitie: Po umytí vlasov rovnomerne zapracujte do dĺžok a končekov a nechajte pôsobiť 1-2 minúty. Dôkladne opláchnite. Dávkovanie: 10-15 ml podľa dĺžky vlasov.

Aqua, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Sodium Cocoamphopropionate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Cetyl Esters, Mica, Dimethicone, Amodimethicone, Hydrolyzed Keratin, Ethylhexylglycerin, Trideceth-12, Phenoxyethanol, Cetrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Parfum, CI 77891.

Účinné látky:
CASHMILAN: skládá se z rozpustného keratinu, základního stavebního prvku vlasu, který poskytuje struktuře vlasu mimořádnou ochranu, opravuje a vyrovnává jeho strukturu a dodává mu pevnost.
KATIONTOVÉ PĚSTICÍ POLYMERY: ukládají se v místě poškození struktury vlasu a vykazují inteligentní opravný účinek - jako malé magnety se přichycují právě v místech poškození, kde vyhlazují vlas.
ROSTLINNÉ LIPIDY O VYSOKÉ KONCENTRACI - Phytosqualan, rostlinný lipid získaný z oliv, se strukturou podobá lipidům vyskytujícím se v lidské kůži a vlasech. Proto může být použit v péči o vlasy k vyrovnání nedostatků v lipidové matrici namáhaných vlasů.