Alcina - Suchý šampón v spreji
15,91

Suchý šampón v spreji

  • Skladom:1 ks
  • Katalógové číslo:10709
  • Výrobca:Alcina
  • Množstvo:200 ml

Suchý šampón

Nasprejovať, upraviť a ísť
Sviežo vyzerajúce vlasy počas pár sekúnd?
S novým ALCINA Suchým šampónom v spreji žiadny problém! Inovatívny sprej vlasy okamžite osvieži, vyživí a dodá im príjemnú vôňu, pevnosť a pestovaný vzhľad.

Po nanesení sa rýchlo vstrebáva a je možné ho kedykoľvek vyčesať pomocou kefy. Je bezfarebný, takže vo vlasoch nezanecháva žiadne viditeľné stopy a hodí sa pre všetky typy, štruktúry a farby vlasov.

Použitie: Dobre pretrepte. Nastriekajte na korienky suchých vlasov zo vzdialenosti cca 15 cm. Nechajte pôsobiť 1-2 minúty. Prípravok vmasírujte a potom vyčešte.

AKO PÔSOBÍ SUCHÝ ŠAMPÓN VO VLASOCH?
Sprej odmastí vlasové korienky a súčasne pestí suché a namáhané končeky vlasov.

AKÝ POCIT ZANECHÁVA NA POKOŽKE HLAVY?
Suchý šampón sa rýchlo vstrebáva, je príjemne ľahký a dobre drží. Dodáva vlasom objem a štruktúru pre následnú úpravu vlasov, ktorá dlho vydrží.

AKÝ JE ROZDIEL OPROTI BEŽNÉMU UMÝVANIE VLASOV?
Jednoduché a rýchle použitie, ideálne aj počas dňa. Okrem toho môže príliš časté umývanie vlasov namáhať najmä dlhé vlasy - náchylné sú predovšetkým dĺžky a končeky.

AKO ODSTRÁNIME SUCHÝ ŠAMPÓN Z VLASOV?
Možno ho veľmi ľahko vykefovať alebo samozrejme umyť.

PRE KOHO JE URČENÝ?
Vďaka výbornej znášanlivosti je vhodný pre všetky typy vlasov, akejkoľvek farby a štruktúry.

BUTANE, PROPANE, ISOBUTANE, ALCOHOL DENAT., ORYZA SATIVA STARCH, TAPIOCA STARCH, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, AQUA, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PARFUM, PROPYLENE CARBONATE, CETRIMONIUM CHLORIDE. VERBINDLICH IST DIE INHALTSSTOFFLISTE AUF DER ORIGINALVERPACKUNG!