Alcina - Ošetrujúci šampón pre dlhé vlasy
15,91 € Najnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy. 15,43

Ošetrujúci šampón pre dlhé vlasy

  • Skladom:2 ks
  • Katalógové číslo:14448
  • Výrobca:Alcina
  • Množstvo:250 ml

Ošetrujúci šampón pre dlhé vlasy

Perfektne čistí a stará sa

Úžasná hebkosť. Úžasná starostlivosť. Úžasná pružnosť.
ALCINA Ošetrujúci šampón dodá vďaka svojmu zloženiu dlhým vlasom všetko, čo pre svoju krásu potrebujú. Keratín poskytuje mimoriadnu ochranu a vyrovnáva, posilňuje a opravuje štruktúru vlasu. Panthenol sa postará o potrebnú hydratáciu a kationové ošetrujúci polyméry sa usadí v miestach poškodenia vlasu a zaistí tak jeho vyhladenie.

Použitie: Rovnomerne naneste 10 až 15 ml (podľa dĺžky vlasov) šampónu na mokré vlasy a vmasírujte. Potom dôkladne opláchnite.

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PEG-3 DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-7, SODIUM CITRATE, PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE, QUATERNIUM-80, CITRIC ACID, HYDROLYZED KERATIN, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, POLYQUATERNIUM-10, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL, SORBIC ACID, PARFUM.

Účinné látky:
CASHMILAN: skládá se z rozpustného keratinu, základního stavebního prvku vlasu, který poskytuje struktuře vlasu mimořádnou ochranu, opravuje a vyrovnává jeho strukturu a dodává mu pevnost.
PANTHENOL: dodává hydrataci a vyhlazuje strukturu vlasu a zlepšuje rozčesávání, zklidňuje pokožku hlavy.
KATIONTOVÉ PĚSTICÍ POLYMERY: ukládají se v místě poškození struktury vlasu a vykazují inteligentní opravný účinek - jako malé magnety se přichycují právě v místech poškození, kde vyhlazují vlas.