Alcina - Skin Manager Pleťové tonikum
13,64 € Najnižšia cena, za ktorú sa produkt ponúkal v posledných 30 dňoch pred začatím zľavy. 13,23

Skin Manager Pleťové tonikum

  • Skladom:1 ks
  • Katalógové číslo:39040
  • Výrobca:Alcina
  • Množstvo:190 ml

Skin Manager Pleťové tonikum

Pleťové tonikum s TOP stratégiou zaisťuje rovnomerne čistú pleť. S ovocnými kyselinami a kyslým pH pre rýchly a efektívny výsledok.
Nezostáva vám čas na pravidelné rituály v starostlivosti o pleť? ALCINA Skin Manager dokáže vďaka efektívnemu sležení s obsahom ovocných kyselín a kyslým pH viditeľne zlepšiť štruktúru pleti. Pri pravidelnom používaní zabezpečí zjednotenú, hladšie a hebkejšie pokožku s jemnejšími pórmi. Venujte svojmu Skin Managerovi každé ráno a/alebo večer malú chvíľku, počas ktorej vám pomôže zdokonaliť vašu pleť.

Použitie: Vatový tampón namočte pomocou aplikátora (pevne uchopte a potom 1x - 2x stlačte) a naneste na vyčistenú tvár. Aplikujte ráno a/alebo večer.
Nenanášajte okolo očí a na pery. Pri nezvyklom začervenanie alebo podráždenie kože prestaňte výrobok používať. Po aplikácii sa vyvarujte priamemu slnečnému žiareniu.

Aktívne látky: Kyselina glykolová - patrí do skupiny AHA kyselín. V kozmetike sa využíva ako peeling. Oproti ostatným ovocným kyselinám má malú molekulovú štruktúru. Vďaka tomu má veľmi dobrú schopnosť penetrácie a ľahko tak preniká do hlbších vrstiev kože. Prispieva tak k viditeľnému zlepšeniu celkového obrazu pokožky.
Zinok - reguluje produkciu mazu a má hydratačné vlastnosti. Okrem toho je antibakteriálny a používa sa teda v ošetrujúcich prípravkoch určených pre nečistú a mastnú pleť.
Extrakt z grapefruitu.

AQUA, GLYCOLIC ACID, GLYCERIN, TRIDECETH-9, SODIUM HYDROXIDE, PEG-5 ETHYLHEXANOATE, ZINC PCA, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM, DISODIUM EDTA, SODIUM BENZOATE, CITRUS PARADISI FRUIT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE