Alcina - Peeling na pokožku hlavy
20,00

Peeling na pokožku hlavy

  • Skladom:1 ks
  • Katalógové číslo:14424
  • Výrobca:Alcina
  • Množstvo:150 ml

Peeling na pokožku hlavy

Pre zdravú a sviežu pokožku hlavy
Čistí a stimuluje pokožku hlavy. Odstraňuje odumreté kožné bunky i zvyšky stylingu. Poskytuje osvieženie a uvoľnenie.

Nevýrazné vlasy bez lesku, svrbivá a podráždená pokožka hlavy či lupiny - to všetko môžu byť následky zvyškov stylingových produktov či iných nečistôt, na ktoré len šampón nestačí.

Práve pre tieto chvíle je tu Peeling na pokožku hlavy, ktorý túto oblasť šetrne čistí za pomoci zrniek z jemne mletej lávové horniny a odstraňuje nečistoty, odumreté kožné bunky či prebytočný maz. Poskytuje pokožke hlavy uvoľnenie a osvieženie a vlasom dodáva ľahký a vzdušný pocit už od korienkov. Je ideálny pre rýchle sa mastiace vlasy, suchú a svrbiacu pokožku hlavy aj pri problémoch s lupinami.

Použitie: Peeling naneste pred umývaním vlasov po cestičkách na suchú pokožku hlavy. Krúživými pohybmi ho jemne vmasírujte a nechajte pôsobiť 5-10 minút. Potom vlasy dôkladne opláchnite a umyte vhodným šampónom ako obvykle (vhodný je napríklad šampón Sensitiv vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku hlavy).

Upozornenie: Nepoužívajte pred farbením či zosvetľovaním ani na poranenú alebo podráždenú pokožku hlavy. Pri zasiahnutí očí vypláchnite zrnká peelingu dostatočným množstvom vody. Oči nepretierajte.

AQUA, CETEARYL ALCOHOL, PUMICE, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERIN, CETRIMONIUM CHLORIDE, BEHENTRIMONIUM, METHOSULFATE, CITRUS GRANDIS PEEL OIL, CYMBOPOGON, SCHOENANTHUS OIL, GLYCERYL STEARATE SE, LACTIC ACID, LACTITOL, XYLITOL, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, MENTHA SPICATA CRISPA HERB OIL, TETRASODIUM IMINODISUCCINATE, LIMONENE, CITRAL, GERANIOL, LINALOOL.