Alpecin - Alpecin Tuning šampón
10,36

Alpecin Tuning šampón

  • Skladom:>3 ks
  • Katalógové číslo:21332
  • Výrobca:Alpecin
  • Množstvo:200 ml

Alpecin Tuning Shampoo kofeínový šampón na prvé sivé vlasy

Tuning vlasov s každým umývaním

Farebný efekt
Tuningový šampón posilňuje prirodzenú farbu vlasov a prvé sivé vlasy ľahko zafarbia. S pribúdajúcim vekom strácajú vlasové korienky schopnosť vytvárať farebné pigmenty, a pribúda tak bielych vlasov. Čím viac je bielych vlasov, tým viac vlasy ako celok vyzerajú sivo. Vďaka intenzívne pôsobiacim pigmentom v tomto šampóne budú vaše vlasy opäť tmavšie a bohatšie.
Alpecin Tuning Shampoo je vhodný pre mužov s prvými šedinami, s vlasmi hnedej až čiernej farby, nie je teda vhodný pre svetlé a blond vlasy. Zjednocuje ich odtieň. Farebný efekt - fialové pigmenty sa pozvoľne vrstvia na povrchu vlasu. Tónovanie a oživenie farby prirodzených vlasov už po 4 týždňoch používania (množstvo šedých vlasov do 25% z celkového množstva vlasov).

Efekt na rast vlasov
Kofeínový komplex obsiahnutý v tomto šampóne zároveň zabraňuje dedičnému vypadávaniu vlasov. Pri každodennom umývaní vlasov sa aktivujúce látky dostanú priamo do vlasových korienkov. V nich je kofeín zistiteľný už po 120 sekundách.

Použitie: Kofeínový šampón na prvé sivé vlasy naneste na mokré vlasy, napeňte a nechajte 2-3 minúty pôsobiť. Potom dôkladne opláchnite vodou.

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, PEG-3 Distearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Caffeine, Panthenol, Phenoxyethanol, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Parfum, Phosphoric Acid, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, HC Blue No. 2, Menthol, Polyquaternium-7, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Niacinamide, Zinc PCA, Limonene, Sodium Benzoate, Methylparaben, Propylparaben, CI 47005.

(Nezávazná informace. Prosím, dbejte na údaje o obsahu uvedené na obalu.)