Dr. Wolff - Plantur39 Kofeínový balzam
9,00

Plantur39 Kofeínový balzam

  • Skladom:>6 ks
  • Katalógové číslo:70150
  • Výrobca:Dr. Wolff
  • Množstvo:150 ml

Plantur39 Balzam na vlasy

Pre jemné, lámavé vlasy

Kofeín, niacín a zinok tvoria "zásobu kofeínu", ktorá chráni fyto-kofeínový komplex pred opláchnutím.
Mikro pšeničný proteín posilňuje vlasové vlákna.
Po štyridsiatke vlasy reagujú na stres citlivejšie. Predovšetkým jemné, tenké vlasy trpia a strácajú svoj objem pri úprave účesu. Tiež opakované umývanie vlasov môže mať negatívny dopad na povrch vlasu.

Výsledok: Vlasy stráca lesk a je ťažké ich rozčesávať.

Balzam na vlasy z radu Plantur39 je špeciálne prispôsobený systému aktívnych zložiek tejto rady a využíva "zásobu kofeínu" k ochrane vstrebaného fyto-kofeínového komplexu pred opláchnutím.
Látky z bieleho čaju, kukurica a pšenica, ktoré obnovujú a zosilňujú štruktúru vlasu, navyše regenerujú povrch vlasov a zvyšujú ich odolnosť bez toho, aby účes zťažkl. Vlasy sa ľahko upravujú, dobre drží a majú väčší objem.

Tip: Pre dosiahnutie čo najlepších možných výsledkov používajte spoločne s fyto-kofeínovým šampónom na jemné, lámavé vlasy.

Použitie: Po umytí vlasov naneste rovnomerne množstvo veľkosti lieskového orieška do vlhkých vlasov a ihneď opláchnite. Pre dosiahnutie čo najlepších možných výsledkov používajte spoločne s fyto-kofeínovým šampónom na jemné, lámavé vlasy.

Aqua, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Glycerin, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Panthenol, Caffeine, Propylene Glycol, Parfum, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Wheat Protein*, Quaternium-80, Lactic Acid, Hexyl Cinnamal, Methylparaben, Zinc PCA, Camellia Sinensis Leaf Extract, Niacinamide, Limonene, Ethylparaben, Tetrasodium Etidronate, Linalool, Propylparaben, Sodium Benzoate.

(Nezávazné informace. Věnujte prosím pozornost složení uvedenému na obale.)