Výpredaj
Alpecin - Alpecin Scalp Sun Protection
15,13

Alpecin Scalp Sun Protection

  • Katalógové číslo:21980
  • Výrobca:Alpecin
  • Množstvo:100 ml

Tovar sa už nepredáva

Alpecin Scalp Sun Protection kofeínové tonikum

Liquid určený špeciálne pre pokožku hlavy

Ochrana pokožky hlavy pred spálením slnkom. A pred dedične podmieneným vypadávaním vlasov.
Ak slnečné lúče dopadajú priamo na nechránenú pokožku hlavy, môže dôjsť k jej spáleniu. To postihuje najmä muže s prerednutými a jemnými vlasmi.

Ochrana s faktorom 15
Alpecin Scalp Sun Protection s faktorom 15 (SPF 15) chráni pred spálením slnkom. Tekutý prípravok bol vyvinutý tak, aby ho bolo možné ľahko a rovnomerne rozotrieť na pokožku hlavy. Tým je zaručená účinná ochrana pokožky pred slnečným žiarením.
Ochrana pred slnečným žiarením určená špeciálne pre pokožku hlavy. Liquid sa ľahko rozotiera a na rozdiel od mnohých iných opaľovacích krémov nemastí. Rýchlo sa vstrebáva a nenarušuje účes. Ani pri opakovanej aplikácii počas dňa.

S kofeínom proti vypadávaniu vlasov
Kofeínový komplex Alpecin aktivuje vlasové korienky a predlžuje rastovej fázy vlasov. Pôsobí preventívne proti dedične podmienenému vypadávaniu vlasov.

Použitie: Otvorom fľaše nanášajte priamo na pokožku hlavy. Fľašu pritom veďte zvislo po pokožke a potom prípravok vmasírujte. Vlasy môžete upraviť obvyklým spôsobom. Nedávajte prípravok najskôr do dlaní, pretože by potom nebolo možné rovnomerne naniesť na pokožku dostatočné množstvo.

Alcohol Denat., Ethylhexyl Methoxycinnamate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Aqua, Cyclohexasiloxane, Octocrylene, Tocopheryl Acetate, Parfum, Caffeine, Niacinamide, Limonene, Zinc Chloride, BHT.