Výpredaj
Alcina - Cashmere Šampón
12,17

Cashmere Šampón

  • Katalógové číslo:10834
  • Výrobca:Alcina
  • Množstvo:200 ml

Tovar sa už nepredáva

Cashmere Šampón

Pre lesk a hebkosť vlasov

S klesajúcimi teplotami akoby aj vlasy prechádzali do zimného spánku - sú matné, bez lesku a suché.
ALCINA Kašmírový šampón s cenným kašmírovým extraktom dodáva vlasom pestovaný lesk, hebkosť a redukuje v nich elektrostatický náboj.

Kašmírový extrakt je získavaný z prírodnej kašmírové vlny a obsahuje keratín, ktorý je zložením podobný tomu v ľudskému vlasu i pokožke. Keratín hrá dôležitú úlohu pri pevnosti a odolnosti vlasov i pokožky.
Panthenol dodáva vlasom aj pokožke vlhkosť a zaisťuje vitálne a lesklé vlasy.

Kašmírový šampón jemne čistí zimou vystresované vlasy, dodáva lesk a hebkosť, redukuje elektrostatický náboj vo vlasoch, rozmaznáva príjemnou kašmírovú vôňou.

Použitie: Šampón rovnomerne votrite do mokrých vlasov a napeňte. Dôkladne opláchnite a v prípade potreby postup opakujte.

AQUA, SODIUM LAURETH, SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PEG-3 DISTEARATE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, PANTHENOL, POLYQUATERNIUM-7, PEG-200 HYDROGENATED, GLYCERYL PALMATE, QUATERNIUM-80, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, POTASSIUM, SORBATE, DISODIUM EDTA, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, POLYQUATERNIUM-0, LIMONENE, GERANIOL, HYDROLYZED KERATIN, PROPYLENE, GLYCOL, METHYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, PROPYLPARABEN, SORBIC ACID.