Limitovaná edicia
Alcina - Cashmere Balzam na vlasy
11,67

Cashmere Balzam na vlasy

  • Katalógové číslo:10835
  • Výrobca:Alcina
  • Množstvo:150 ml

Tovar sa už nepredáva

Cashmere Balzam na vlasy

Vyhladzuje štruktúru vlasu

"Vďaka tebe strácam lesk", povedali suché vlasy zime. Našťastie Kašmírový vlasový balzam uvoľňuje túto mrazivú atmosféru. S cenným kašmírovým extraktom dokonale rozmaznáva vlasy - navracia im lesk, hebkosť a vyhladzuje ich štruktúru. Antistatický, luxusný a ľahko použiteľný.
Ideálne kašmírové duo: šampón + balzam na vlasy.

Kašmírový extrakt je získavaný z prírodnej kašmírové vlny a obsahuje keratín, ktorý je zložením podobný tomu v ľudskému vlasu i pokožke. Keratín hrá dôležitú úlohu pri pevnosti a odolnosti vlasov aj pokožky a dodáva im hebkosť.
Kationový ošetrujúci polymér sa viaže tam, kde je štruktúra vlasu poškodená. Pozitívne nabité katiónové polyméry sa zachytávajú v miestach poškodenia ako malé magnety a vyhladzujú štruktúru vlasu.

ALCINA Kašmírový vlasový balzam rozmaznáva príjemnou kašmírovú vôňou, pästí vysušené vlasy vzácnym kašmírovým extraktom, vyhladzuje štruktúru vlasov a dodáva hebkosť, redukuje elektrostatický náboj vo vlasoch.

Použitie: Po umytí rovnomerne naneste do vlasov množstvo veľkosti lieskového orieška. Nechajte krátko pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.