Alcina - Intenzívna ampulková kúra
25,00

Intenzívna ampulková kúra

  • Odoslanie:do 5 dní !
  • Katalógové číslo:35098
  • Výrobca:Alcina
  • Množstvo:10 ml

Intenzívna ampulková kúra

Regeneračná kúra pre žiarivú pleť
S obsahom kyseliny hyalurónovej a vitamínu C. Pre pevnú a hydratovanú pleť.

Intenzívne hydratujúce ampulky Hyaluron 2.0 pôsobí na pleť ako studnica mladosti, lebo ju regeneruje a redukuje suché vrásky. Doplňuje zásoby hyaluronu v kožných bunkách a pleť je potom dokonale vypnutá.

Perfektne zladené intenzívne koncentráty účinných látok v tekutej forme sa postarajú o spevnenou, žiarivú a vitálne vyzerajúcu pleť.
Táto intenzívna 10ti denná kúra obsahuje dva typy ampuliek - s Hyaluronem 2.0 a vitamínom C.

Použitie: Perfektne vzájomne zladené intenzívne koncentráty sa každé ráno a/alebo večer aplikujú na vyčistenú pokožku. Následne môžete použiť svoj obvyklý pleťový krém alebo sérum. Hrdlo ampulky zakryte kozmetickým obrúskom. Uchopte ampulku za hrdlo (alebo použite otvárač ampuliek) a trhnutím hrdlo odlomte v mieste spodného farebného krúžku. Koncentrát naneste do dlaní (pritom sa vyhnite kontaktu s ostrou hranou ampulky). Potom ho rozotrite na tvár, krk a dekolt a jemne vklepte do pokožky.

1 balenie obsahuje 10 x 1 ml.

HYALURON 2.0 AMPULLE: AQUA, METHYLPROPANEDIOL, GLYCERIN, BUTYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, HYDROXYACETOPHENONE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, POLYGLYCERYL-6 CAPRYLATE, SODIUM HYALURONATE, PENTYLENE GLYCOL, TREHALOSE, PARFUM, 1,2-HEXANEDIOL, BETA-GLUCAN, CAPRYLYL GLYCOL, HORDEUM VULGARE SEED EXTRACT, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, MALTODEXTRIN. VITAMIN C AMPULLE: AQUA, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, COCOYL PROLINE, PHENOXYETHANOL, HYDROXYACETOPHENONE, LACTIC ACID, PARFUM, SODIUM HYALURONATE, TETRASODIUM IMINODISUCCINATE, LIMONENE, LINALOOL, GERANIOL, CITRAL.